Hotel Pasohlávky Termal Mušov :::

Hotel Termal Mušov / Pasohlávky

Hotel Termal Mušov se nachází v atraktivní oblasti Pálava na Horní „Mušovské“ nádrži přímo u hráze, odbočuje se přímo z hlavní silnice na Mikulov, v případě jízdy od Brna a nebo z Mikulova do Brna v opačném směru.

Autem - Po silnici E 461 nebo 52 ve směru Brno – Mikulov – Vídeň , cca 30 km od Brna přímo na hrázi u Pálavských jezer (Nové mlýny 6,7).

Autobusem – z autobusového nádraží Brno - Zvonařka, nástupiště 37, linka Brno – Mikulov, výstup na zastávce Pasohlávky PŘEHRADA. Zastávka je vzdálená od hotelu 50 m.

Mušov Ubytování
Kapacita ubytování Hotelu Termal Mušov je 43 dvoulůžkových pokojů z toho 27 s možností přistýlky - celkem 113 lůžek. Hotel Termal Mušov poskytuje ubytování ve 3 cenových kategoriích: KOMFORT A hotel, KOMFORT B vilka vzdálená od hotelu cca 30 metrů a STANDARD vilka vzdálená od hotelu cca 50 metrů.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, vysoušečem vlasů, TV, telefonem, internetem, ledničkou a trezorem. Každý pokoj má svou terasu nebo balkon. Ubytování je možné od 14:00, pokoje je nutno opustit do 10:00 hod. V případě časnějšího příjezdu či pozdějšího odjezdu si lze v hotelu uschovat zavazadla. Domácí zvířátka po domluvě a za příplatek.

Hotel Termal Restaurace
Nejen hoteloví hosté mohou zahájit den bohatou snídaní s výhledem na Mušovské jezero a Dívčí hrady na pálavských kopcích. Hotelové restauraci s kapacitou až 120 míst dominuje rozsáhlá terasa s přímým vstupem na travnatou plochu pod restaurací. Příjemnou atmosféru v chladných večerech naleznete u krbu se skleničkou vyhlášeného moravského vína. V té nejlepší kvalitě vám restaurace hotelu Termal Mušov nabídne moderní moravskou a českou kuchyni, steaky na grilu a středomořskou gastronomii.

Služby
Hosté jistě ocení toto ideální místo pro relaxaci, rybaření, vodní sporty, cyklistiku a dovolenou pro rodiny s dětmi. Hotel má vhodné prostory pro konání firemních a společenských akcí, školení, svateb a rodinných oslav. K zapůjčení je k dispozici plátno, flipchart, dataprojektor nebo zajištění hudby. Velký salonek je možné uspořádat až pro 80 osob. Do malého se vejde 12 - 14 osob. WIFI Free Internet Zone v restauraci, salonku, recepci a bezplatná ADSL linka na hotelových pokojích.

Relaxační wellness centrum s venkovním bazénem s termální minerální vodou, která příznivě působí na pohybové ústrojí, srdce, gynekologické orgány a regeneraci kůže slouží nejen hotelovým hostům. Součástí wellness centra je finská sauna a příjemný prostor s lehátky pro odpočinek a relaxaci.

Návštěvníci také mohou svůj volný čas strávit na bowlingu. Pro bydlící hosty je k dispozici půjčovna horských kol a v areálu hotelu je dětské hřiště.

Pod hotelem Termal Mušov se nachází přírodní travnatá pláž Mušovského jezera s možností vyjížděk na parníku.
Bezplatné parkování přímo u hotelu je samozřejmostí nabízeného komfortu.

V Pasohlávkách najdete nejmodernější aquapark v České republice - 7 bazénů, 12 tobogánů, 9 saun a 4 vířivky. K tomu kryozóna, římské lázně a restaurace pro 480 hostů. Užijte si vodní radovánky v krásné krajině Pálavských vrchů v Pasohlávkách, jen 20 minut od Brna.

Hotel Pasohlávky Termal Mušov - Služba na recepci je 24 hodinHotel Pasohlávky Termal Mušov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Pasohlávky Termal Mušov -  je k dispozici připojení na internetHotel Pasohlávky Termal Mušov -  je k dispozici letní terasaHotel Pasohlávky Termal Mušov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pasohlávky Termal Mušov - disponuje restauracíHotel Pasohlávky Termal Mušov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Pasohlávky Termal Mušov - přijímá kreditní karty VISAHotel Pasohlávky Termal Mušov - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Pasohlávky Termal Mušov - přijímá kreditní karty JCBHotel Pasohlávky Termal Mušov - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Pasohlávky Termal Mušov - krytý bazén v hotelu.Hotel Pasohlávky Termal Mušov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pasohlávky Termal Mušov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Pasohlávky Termal Mušov - na pokojích je telefonHotel Pasohlávky Termal Mušov - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel Termal Mušov, Mušov
Pasohlávky 69122 Česká Republika
Hotel-Termal-Musov@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Termal Mušov ubytování Pasohlávky Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: