Hotel Pasohlavky Termal Musov :::

Hotel Termal Musov / Pasohlavky

Hotel Termal Mušov sa nachádza v atraktívnej oblasti Pálava na Hornej "Mušovskej" nádrži priamo pri hrádzi, odbočuje sa z hlavnej cesty na Mikulov, v prípade jazdy od Brna a alebo z Mikulova do Brna v opačnom smere.

Autom - Po ceste E 461 alebo 52 v smere Brno - Mikulov - Viedeň, cca 30 km od Brna priamo na hrádzi u Pálavských jazier (Nové mlyny 6,7).

Autobusom - z autobusovej stanice Brno - Zvonarka, nástupište 37, linka Brno - Mikulov, výstup na zastávke Pasohlávky priehrada. Zastávka je vzdialená od hotela 50m.

Mušov Ubytovanie
Kapacita ubytovania v hoteli Termal Mušov je 43 dvojlôžkových izieb z toho 27 s možnosťou prístelky - celkom 113 lôžok. Hotel Termal Mušov poskytuje ubytovanie v 3 cenových kategóriách: KOMFORT A hotel, KOMFORT B ​​vilka vzdialená od hotela cca 30 metrov a ŠTANDARD vilka vzdialená od hotela cca 50 metrov.

Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, sušičom vlasov, TV, telefónom, internetom, chladničkou a trezorom. Každá izba má svoju terasu alebo balkón. Ubytovanie je možné od 14:00 hodiny, izby je nutné opustiť do 10:00 hodiny. V prípade skoršieho príchodu či neskoršieho odchodu si možno v hoteli uschovať batožinu. Domáce zvieratka po dohovore a za príplatok.

Hotel Termal Reštaurácia
Bohaté raňajky v reštaurácii s výhľadom na Mušovské jazero a "Dívčí hrady" na Pálavských kopcoch. Hotelovej reštaurácii dominuje rozsiahla terasa s priamym vstupom na trávnatú plochu pod reštauráciou. Kapacita reštaurácie je až 120 miest. Príjemnú atmosféru nájdete pri krbe a s pohárom vyhláseného moravského vína. V tej najlepšej kvalite tu ponúkajú modernú moravskú a českú kuchyňu, steaky na grile a stredomorskú gastronómiu.

Služby
Ideálne miesto pre relax, rybárčenie, vodné športy, cyklistiku a dovolenku pre rodiny s deťmi. Hotel má vhodné priestory pre konanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb a rodinných osláv. K zapožičanie je k dispozícii plátno, flipchart, dataprojektor alebo zabezpečenie hudby. Veľký salónik je možné usporiadať až pre 80 osôb. Do malého sa vojde 12 - 14 osôb. Samozrejmosťou je WIFI Free Internet Zone v reštaurácii, salóniku, recepcii a bezplatná ADSL linka na hotelových izbách.

Relaxačné wellness centrum s vonkajším bazénom s termálnou minerálnou vodou, ktorá priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, srdce, gynekologické orgány a regeneráciu kože. Súčasťou wellness centra je fínska sauna a príjemný priestor s lehátkami pre oddych a relaxáciu.

Návštevníci tiež môžu svoj voľný čas stráviť na bowlingu. Pre hostí je k dispozícii požičovňa horských bicyklov a v areáli hotela detské ihrisko. Pod hotelom sa nachádza prírodná trávnatá pláž Mušovského jazera s možnosťou výletov na parníku. Bezplatné parkovanie priamo pri hoteli je samozrejmosťou ponúkaného komfortu.

Hotel Pasohlavky Termal Musov - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Pasohlavky Termal Musov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Pasohlavky Termal Musov - možnosť pripojenia na internetHotel Pasohlavky Termal Musov - k dispozícii letná terasaHotel Pasohlavky Termal Musov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pasohlavky Termal Musov - hotel má reštauráciuHotel Pasohlavky Termal Musov - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Pasohlavky Termal Musov - akceptuje creditné karty VISAHotel Pasohlavky Termal Musov - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Pasohlavky Termal Musov - akceptuje creditné karty JCBHotel Pasohlavky Termal Musov - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Pasohlavky Termal Musov - krytý bazén v hoteliHotel Pasohlavky Termal Musov - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pasohlavky Termal Musov - Izby s vlastnou toaletouHotel Pasohlavky Termal Musov - v izbach je telefonHotel Pasohlavky Termal Musov - Iybz sú vybavené televízorom

::: Adresa :::

Hotel Termal Musov, Musov
Pasohlavky 69122 Czech Republic
Hotel-Termal-Musov@cz-hotel.eu

::: Aktuálne počasie :::

Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Hotel Termal Musov ubytovanie Pasohlavky Aktuálne počasie ::: hmla

Odporúčajte tyto stránky: